O nás

Společnost Antre, s. r. o., byla založena v roce 1993 a je nejdéle působící fiktivní firmou na naší škole. Tato studentská organizace každoročně pořádá mezinárodní veletrh fiktivních firem. Náš tým spolupracuje s českými i zahraničními fiktivními firmami, Centrem fiktivních firem v Praze, Europenem a zahraničními centrálami studentských firem v Evropě. Veletrh je přístupný i pro širokou veřejnost.

Veletrh fiktivních firem se stal za dobu svého konání prestižní událostí, nad kterou v minulosti převzalo záštitu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky; primátoři Hlavního města Prahy, radní pro školství hlavního města Prahy a Velvyslanectví Spojených států amerických v Praze. Dostalo se nám podpory od mnoha významných organizací a sponzorů. Bude nám velikým potěšením, pokud v této tradici budeme moci pokračovat.

Společnost Antre, s.r.o., je tvořena studenty čtvrtých ročníků. Využíváme již získané zkušenosti během čtyřletého studia a těšíme se na čerpání nových zkušeností z oblasti podnikání, obchodu a komunikace.

23. mezinárodní veletrh fiktivních firem se bude konat ve dnech 22. až 24. března 2017 v Křižíkově pavilonu B na Výstavišti v Praze 7 – Holešovicích.

Srdečně se těšíme na Vaši účast!

Váš tým Antre, s. r. o.

logo_sekundarni