Doprava

Bude upřesněno.

Ubytování a přeprava

Ubytování, doplňkový program a přepravu pro účastníky zajišťuje společnost Praginfo, která je dlouholetým partnerem veletrhu.

Ubytování:

Ubytování je pro účastníky zajištěno v přilehlém okolí Výstaviště Holešovice a současně nedaleko od centra města. Na výběr je několik kategorií ubytování podle cen a služeb, které hotely a hostely nabízí. Rezervaci je nutné provést s dostatečným předstihem, ubytovací kapacity jsou omezené. Proto prosím bez zbytečného odkladu kontaktujte společnost Praginfo, jan.lohynsky@praginfo.cz nebo tel. číslo:
+ 420 728 198 784.

Přeprava:

Pro účastníky veletrhu, kteří do Prahy cestují letecky, zajišťuje společnost Praginfo také přepravu z letiště do hotelu a zpět. Stejně tak je možné rezervovat přepravu i po Praze a mimo město. V případě zájmu o přepravní služby se prosím obraťte e-mailem na jan.lohynsky@praginfo.cz.

Pokud máte jakékoliv otázky týkající se ubytování, doplňkového programu či přepravy, neváhejte se obrátit na společnost Praginfo na e-mailové adrese jan.lohynsky@praginfo.cz, nebo na tel. čísle: + 728 198 784.

Close Menu